Kontakt

Prosimy o bardzo uważne zapoznanie się

Rezerwując wizytę i/lub pozostawiając zwierzaka w salonie pod opieką groomera klient akceptuję wszystkie warunki regulaminu.

Przed wizytą

1. Proszę nie karmić pupila bezpośrednio przed wizytą.

2. Proszę zapewnić psu możliwość załatwienia się.

3. Nie ma potrzeby kąpać pieska przed wizytą, wykonamy to w salonie.

Regulamin

1. Rezerwację wizyt proszę dokonywać w salonie w godzinach jego otwarcia lub telefonicznie w godz. 10:00 – 19:30.

2.Każde spóźnienie o którym salon nie został poinformowany powyżej 20 min., skutkuje odwołaniem wizyty.

3. Wizytę można odwołać telefonicznie lub za pomocą sms.

4. W przypadku nie przybycia na umówioną wizytę bez odwołania lub odwołanie nastąpi w czasie krótszym niż 20 min przed wizytą, ponowne umówienie będzie możliwe tylko po dokonaniu wcześniejszej przedpłaty +30% za wizytę (wcześniejszej usługi, która nie została wykonana).

5. Jeżeli zachowanie psa nie jest do opanowania, groomer może zrezygnować z dalszej współpracy i pobiera całą należną opłatę.

6. Salon zastrzega sobie prawo do odmówienia wykonania usługi w przypadku, gdy pies przyszedł na wizytę z pchłami i pobiera całą należną opłatę.

7. Usługi wykonywane w salonie są bez podania jakichkolwiek środków farmakologicznych i przemocy wobec zwierząt. Nie przyjmujemy psów, którym przed wizytą zostały podane jakiekolwiek środki uspokajające.

8. W salonie pracujemy wyłącznie na profesjonalnym czystym i sterylnym sprzęcie, używając kosmetyków renomowanych firm.

9. Każda usługa jest usługą kompleksową obejmującą profesjonalną kąpiel, stylizację fryzury, strzyżenie/trymowanie, skracanie pazurków.

10. W przypadku bardzo mocno zakołtunionej okrywy wcześniej ustalona fryzura może ulec zmianie-liczy się przede wszystkim dobro i komfort psa.

11. Rozczesywanie skołtunionej okrywy jest usługą dodatkowo płatną, cena ustalana jest indywidualnie na miejscu po obejrzeniu pieska. Nie rozczesujemy psów agresywnych.

12. Jeśli piesek przeszedł lub cierpi na choroby neurologiczne, psychiczne, narządów ruchu, skórne, alergiczne i itp. proszę o zgłoszenie tego przed wizytą.

13. Salon nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, którego właściciel zataił chorobę np. padaczkę, chorobę serca, alergię skórną.

14. Dla bezpieczeństwa psa, ułatwienia pracy groomera i skrócenia czasu wykonywanej usługi pieski strzyżone są bez obecności właściciela. Pod nieobecność właściciela pies jest spokojniejszy i lepiej współpracuje z fryzjerem. Salon ma prawo do wykorzystania wizerunku psa w celach promocyjnych i reklamowych.

15. Każdy zwierzak powinien posiadać książeczkę zdrowia z aktualnym szczepieniem.

Warunki korzystania z usług wraz z regulaminem dostępne są w salonie oraz na stronie internetowej salonu

Wasze opinie

Mój niemały (40 kg) pies zadowolony z usług. Puchaty pachnący z lejącą się sierścią i bez kołtunków , które udało nam się niestety tu i ówdzie wyhodować? Pełen profesjonalizm i piękny salon. Polecam serdecznie!

Kasia
facebook

Zdecydowanie najlepszy salon w jakim byliśmy ❤️ Niesamowite dziewczyny, piękny wystrój , wanna z hydromasażem i ozonowaniem idealnie zrelaksowała Lokiego ? Pielęgnacja na najwyższym poziomie ❤️ Profesjonalne podejście oraz ogromne doświadczenie sprawiają, że mój pies wchodzi do salonu wesoły i wcale nie chce z niego wyjść ?? Polecamy wszystkim odwiedzić to miejsce ❤️

Marita
facebook

Toficzek i My bardzo dziękujemy za miłą i fachową obsługę w nowo otwartym Salonie dla piesków w Poznaniu ul. Promienista 88 - Gorąco Polecamy i pozdrawiamy p. Martynkę i Amandę

Shih-Tzu Tofik
facebook

Polecam.Piesek wygląda rewelacyjnie

Iwona
google

Nasza Kofi wróciła z salonu zrelaksowana po kąpieli w jacuzzi, pięknie wystylizowana i pachnąca. Na pewno będziemy korzystać z profesjonalnych usług salonu .
Gorąco polecam :-)

Sylwia
google

Polecam, byliśmy z pieskiem niezbyt chętnym do współpracy, ale wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie (y) Super miejsce.

Piotr
google

Kontakt

Poznań, Promienista 88

  SalonDiamondDog